"Казка старого мельника" вийшла в онлайн-прокат паралельно з кінотеатральними показами стрічки

10.02.2021

Фільм-фентезі режисера Олександра Ітигілова "Казка старого мельника", знятий за однойменною книгою Сергія Ухачевського, відучора можна переглянути не тільки в кінотеатрах, де ще тривають кінотеатральні покази стрічки, але й легально онлайн, в кінотеатрі SWEET.TV. Абоненти сервісу можуть подивитись фільм безкоштовно, в межах підписки. Картину створено кінокомпанією ТОВ "Євромедіа компані" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Вечір, діти збираються навколо вогнища, старий мельник починає розповідати їм казку. В його казці бурсак Миколка вирушає до пана Адама, щоб навчити грамоті його доньку Христинку. Та на шляху до маєтку Миколка дізнається, що селище захопили нечисті сили, вовкулаки та повітрулі, а сам пан Адам знаходиться у полоні. Миколка та Христинка вирішують звільнити в'язнів і землю від нечисті, але для цього їм доведеться пройти крізь багато випробувань, одне з яких може виявитися їм не під силу.

Ролі у фільмі виконали: Анна Кошмал, Валентин Томусяк, Олексій Богданович, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Євген Нищук, Олексій Вертинський, Олеся Жураківська, Гарік Бірча, Василь Бендас. Автор сценарію – Сергій Гаврилюк.

Кінотеатральну прем’єру стрічки було заплановано на квітень 2020 року, але через карантин було перенесено на 17 грудня 2020 року.