Kharkiv MeetDocs повертається з оновленим візуальним стилем, анонсує дати проведення та оголошує Open Call

18.07.2022

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs уже шостий рік поспіль є культурним голосом сходу України. Сьогодні Харків, рідне місто фестивалю, знаходиться під постійними атаками ворога. Організатори вирішили не припиняти діяльність Kharkiv MeetDocs і провести його в Києві, 1-6 жовтня, в гібридному форматі.

Саме зараз, під час російського вторгнення, документальне кіно грає надзвичайно важливу роль. Воно не просто засвідчує події – документальні фільми є інструментом інформаційної війни та складовою доказової бази злочинів ворога.

Команда Kharkiv MeetDocs

Програма фестивалю включатиме національний конкурс, позаконкурсні покази та індустріальну секцію (пітчинги, майстер-класи, панельні дискусії, воркшопи тощо), а також "фестиваль у фестивалі" – конкурс незалежного українського короткометражного кіно "Бардак". Програмним координатором Kharkiv MeetDocs став Денис Буданов – член міжнародної асоціації кінопреси FIPRESCI, Спілки кінокритиків України та Української кіноакадемії.

Open Call для учасників кінофестивалю Kharkiv MeetDocs триває до 25 серпня включно. Для участі в конкурсі національного повнометражного документального кіно необхідно подати свій фільм на фестивальній платформі filmfreeway.

        Дедлайн: 25 серпня

        Дедлайн: 1 вересня

Форму реєстрації, правила участі та регламент фестивалю можна знайти за посиланням: https://meetdocsfestival.com/reglament/