Художній фільм “Черкаси” виходить онлайн

01.09.2020

Воєнна-екшн драма “Черкаси” стає доступною в мережі Інтернет. З вересня місяця стрічка розміщується на таких легальних онлайн-сервісах, як MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV, VOLIA та 1+1 VIDEO. 

В лютому цього року в кінотеатрах країни демонструвався художній повнометражний фільм “Черкаси”, створений компанією MKK Film Service за підтримки Державного агентства України з питань кіно. В стрічці розповідається про тритижневий опір команди однойменного морського тральщика під час подій в Криму 2014-го року. Проте через пандемію коронавірусу прокат “Черкас” був перерваний, і лише в липні, після послаблення карантину, кінотеатральні покази фільму були поновлені.

Однак закінченням кінотеатральних показів життєвий цикл “Черкас” не завершився. В перший місяць осені ця воєнна екшн-драма стає доступною для перегляду на популярних онлайн-платформах, які набувають все більшої актуальності в карантинних реаліях. 1 вересня стрічку можна придбати на необмежений термін на MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV. З 15 вересня за сплату певної суми та в рамках встановленого терміну фільм можна буде переглянути на VOLIA,  1+1 VIDEO, Takflix, MEGOGO, SWEET.TV та OLL.TV.

Ми дуже раді, що нарешті українці зможуть переглянути "Черкаси" онлайн. Прокат стрічки був призупинений через карантин, і багато глядачів, які планували подивитися фільм, не встигли потрапити до кінотеатрів. А коли така змога з’явилась, то чимало людей не наважилась повернутись в кінозали. Весь цей час нас питали, коли ж з’явиться можливість легально побачити "Черкаси" в інтернеті, адже для українських фільмів це все ще рідкість. І ось вона з’явилася! Бажаємо приємного перегляду!

CEO FILM.UA Distribution Ігор Сторчак

Дистрибуцією картини займається компанія FILM.UA Distribution (FILM.UA Group).