Кінофестиваль DocudaysUA відбудеться в онлайн-форматі

07.04.2020

Цього року у зв’язку з карантином 17-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться в онлайн-форматі. Фестиваль триватиме з 24 квітня до 3 травня і долучитися до Docudays UA-2020 зможуть не лише киян(к)и, а й уся Україна.

Фестиваль підготував 45 онлайн-трансляцій правозахисних заходів RIGHTS NOW! та подій майстерні документалістики DOCU/КЛАС. Щовечора на глядачів чекатиме нова серія «Села» від видатної французької режисерки Клер Сімон. Крім того, понад 50 стрічок перебуватимуть у безкоштовному доступі до 10-го травня на платформі DOCU/SPACE.

Усі фестивальні кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними. За можливості, можна сплатити за перегляд довільну суму або зробити благодійний внесок на сайті фестивалю.

Онлайн-фестиваль збереже всі конкурсні програми  DOCU/СВІТDOCU/УКРАЇНА та DOCU/КОРОТКО. Традиційно кожну з програм оцінюватиме окремий склад журі, до якого входять іноземні та українські експерт(к)и, документаліст(к)и, правозахисники й правозахисниці. Одна з десяти номінованих стрічок отримає нагороду RIGHTS NOW! Її вручать креативному документальному кіно, що досліджує сучасний світ і робить значний внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

Нагадаємо, що 17 Docudays UA присвячений темі дорослішання. У контексті державної політики пропонується розібратись у правах дітей i тому, як може звучати голос молодi в обговоренні суспільних питань.