Кінопокази III етапу Національного туру «Кіно заради Перемоги!» продовжують мандрувати Україною

27.07.2023

З 17 по 24 липня 2023 року відбулось 28 показів українських стрічок у 14 областях України:

У хабі Бердянського району, що у місті Запоріжжя, для охочих громадян було продемонстровано комедію «Пригоди S Миколая».

З 20 по 24 липня для військовослужбовців Командування сил логістики Збройних сил України відбулось 23 кінопокази стрічки «Пропала грамота» в Рівненський, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Житомирській, Київській, Одеській, Харківській, Івано-Франківській, Черкаській та Полтавській областях.

У місті Черкаси, 21 липня, військовослужбовці Державної прикордонної служби переглянули воєнну драму «Мирний-21».

У місті Кагарлик, що на Київщині, 23 липня, для мешканців громади та внутрішньопереміщених осіб продемонстровано анімаційну стрічку «Викрадена принцеса» та комедію «Коза Ностра. Мама їде».

У Київській області, 24 липня, відбувся показ кінокартини «Мирний-21» для українських військових за участі режисера стрічки та амбасадора Туру Ахтема Сеітаблаєва. Емоційним моментом зустрічі став подарунок воїна ЗСУ та музиканта Антона Лубія для Ахтема Сеітаблаєва у вигляді диска гурту Антона — "Joryj Kloc" та спілкування про важливість культури під час війни.

На кінопоказах Туру презентовано проєкт «Культура vs війна» про відомих українських митців, що стали на захист України.

Покази Національного туру «Кіно заради Перемоги!» організовано Асоціацією «Дивись українське!».

Проєкт реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське!» за підтримки фонду «МХП-Громаді» та компанії Deloitte в Україні, за сприяння компанії «Вавілон», ГО «УкрКіноФест», ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», окремих підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.