KISFF 2020 відбудеться з 5 по 9 серпня в кінотеатрі "Київська Русь" та онлайн

31.07.2020

Цьогорічний KISFF — це мікс з онлайн та офлайн-подій. Без звичних черг на вході, обіймів та вечірок. Тільки 12 показів у кінотеатрах та стрімінгові трансляції на сайті фестивалю. Усі обговорення відбудуться в онлайн-форматі.  

Карантин переніс нас у нову реальність, де звичайний похід у кіно перетворився на подію, а кінофестиваль — на артефакт із минулого. Через це ми вирішили провести KISFF 2020 у великій залі кінотеатру "Київська Русь", що буде заповнена на 25%. Доступними будуть лише 300 місць, самих показів буде тільки два на день, а перерви між сеансами будуть довгими, аби не створювати натовп і не ризикувати вашим здоров’ям. 

Цьогорічний фокус KISFF — LESS IS MORE. Фестиваль розкриє теми екологічних загроз, глобального споживання, перевиробництва та джентрифікації. 

У "Київській Русі" фестиваль представить міжнародний та український конкурси, програми Анімаційне божевілля, Midnight Sexy Shorts, Out & Proud. "Less is more: Жодних зв'язків" від швейцарської кураторки Дельфін Жаннаре, "CINEMA LOVE", що народилася з туги за кінотеатрами на карантині, "together:apart" про досвід самоізоляції, а також ретроспективу канадського аніматора Теодора Ушева

Онлайн KISFF представить ще чотири програми: "Квір-анімацію" та FEM RIOT, присвячену проблемам екології "Less is more: Здичавіле майбутнє" й "Less is more: Те, що має значення" - програму, що торкається теми емоційної близькості та людяності. Онлайн-частина фестивалю буде доступною безкоштовно по всій Україні за реєстрацією. 

Доступ до фестивалю буде можливий лише за дотриманням усіх обов’язкових рекомендацій МОЗ.

Відповіді на найпопулярніші питання стосовно правил відвідування фестивалю, заходів безпеки та проведення онлайн-показів - на сайті KISFF у розділі F.A.Q.

Програма та квитки: www.kisff.org/program

Фестиваль проходить за підтримки посольств Канади та Швейцарії в Україні, Гете-Інституту, Австрійського культурного форуму, Державного агентства України з питань кіно та міжнародної організації Movies That Matter.