Команда Docudays UA запросила українських медиків до безкоштовного перегляду фільмів цьогорічного фестивалю

01.04.2021

Медпрацівники, які захочуть подивитися фільми з програми 18-го Міжнародного фестивалю документального кно про права людини Docudays UA, отримають онлайн-абонементи на перегляд стрічок. Про це повідомила команда фестивалю Docudays UA:

В цей бентежний час наша команда хоче підтримати усіх лікарів та медичний персонал країни. Тож запрошуємо медиків безкоштовно дивитися фільми цьогорічного Docudays UA... Велика вдячність кожному медику від команди Docudays UA за те, що наближаєте Україну до омріяного усіма повного одужання!

Медпрацівник, який хотів би подивитися фестивальне кіно (незалежно від того, чи працює фахівець безпосередньо з COVID-19 чи ні), може заповнити коротку анкету та безкоштовно отримати онлайн-абонемент на перегляд стрічок 18-го Docudays UA.

Цьогоріч фестиваль присвячений праву людини на здоров’я й проходить під гаслом "Повне одужання". Організатори фестивалю пропонують зануритися глибше у процеси нових для нас явищ і оцінити весь масштаб світових змін з початком пандемії.

18-й Docudays UA проходить до 4 квітня 2021 року включно. У зв’язку з впровадженням у Києві суворих карантинних обмежень фестиваль відбувається онлайн за підтримки Посольства Швеції в Україні, Українського культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно.