Команда фільму «Я, Ніна» презентувала кліп на саундтрек від гурту «Друга Ріка»

01.09.2023

Композиція стала офіційним саундтреком стрічки. У музичному відео використані фрагменти кінокартини, а також кадри з live-альбому гурту «Друга Ріка» — «Інша Ріка».

Прем’єра кліпу відбулася ввечері, 30 серпня, на найбільшому екрані в Європі — фасаді торговельно-розважального центру Gulliver. Представили його продюсерка й авторка ідеї Яніна Соколова, акторка Ксенія Хижняк і актор Максим Панченко, а також музиканти гурту «Друга Ріка». Тепер відео опублікували на офіційному каналі гурту в YouTube.

Прем’єра фільму «Я, Ніна» відбудеться в кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver 5 вересня, а в широкий прокат стрічка вийде 7 вересня. Ця картина натхнена особистою історією відомої телеведучої та журналістки Яніни Соколової. Саме вона є прототипом головної героїні, яку глядачі побачать і в кліпі. У самій же стрічці глядачі побачать у камео фронтмена гурту «Друга Ріка» Валерія Харчишина.

Фільм є українсько-німецькою копродукцією виробництва компанії «Яніна Соколова Продакшн». Картина створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно, фонду Nordmedia та Українського культурного фонду.

Дистрибʼютор в Україні — «Артхаус Трафік».