Копродукція Україна-Канада: відкрито реєстрацію продюсерів та приймання заявок на пітчинг #ucancoproduce

30.09.2021

На початку вересня 2021 року в межах Міжнародного кінофестивалю в Торонто та Міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK 2021 стартувала "Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада" (#ucancoproduce). Це тривалий ряд заходів, метою яких є стимулювання розвитку копродукції та популяризації кіно, серіалів, інших видів аудіовізуальних проєктів в Україні та Канаді.

Проєкт розпочався установчою дискусією "Починаємо: канадсько-українська копродукція в дії", участь у якій взяли експерти: Сьюзан Кінг (Susan King), Telefilm Canada (Канада), Марина Кудерчук, Державне агентство України з питань кіно (Україна), Луїза О'Брайен-Моран (Louise O'Brien-Moran), Manitoba Film & Music (Канада), Катерина Вишневська, FILM.UA Group (Україна) та Гевін Рірдон (Gavin Reardon), Incendo (Канада). Модерувала бесіду Шаролта Чете (Sarolta Csete), представниця Канадської асоціації медіапродюсерів (Канада). Огляд озвучених на дискусії можливостей для колаборації між країнами можна почитати за лінком.

27 вересня #ucancoproduce оголосив початок реєстрації продюсерів та приймання заявок на пітчинг #ucancoproduce. До участі запрошують українських та канадських продюсерів кіно, телевізійного та digital контенту (серіалів, фільмів, шоу) усіх жанрів, а також кросплатформних продуктів, які матимуть унікальну нагоду презентувати свій продукт для продакшенів, бродкастерів та фондів в обидвох країнах та знайти продюсерів-партнерів для спільного виробництва контенту.

Ви можете зареєструватися як продюсер без проєкту, щоб отримати доступ до повного електронного каталогу національних проєктів країни партнера та відвідати онлайн-пітчинг вибраних проєктів. Каталог буде сформований незабаром після закінчення терміну подачі заявок 24 жовтня 2021 року. Доступ до каталогу отримають усі зареєстровані учасники. Ви також можете зареєструватись як продюсер із проєктом або проєктами (до 3 проєктів від одного заявника), які будуть включені до повного електронного каталогу та можуть бути відібрані для онлайн-пітчингу. Аудиторія пітчингу – продюсери з Канади та України, кінофонди та кінокомісії.

Якщо ви бажаєте подати проєкт на пітчинг, будь ласка, заповніть форму.

Якщо ви не подаєте проєктів на пітчинг, але шукаєте партнерів у Канаді, заповніть, будь ласка, форму

Для подання проєкту(ів) необхідно буде надати наступні дані: короткий синопсис, жанр, хронометраж, інформацію про продюсера та компанію, тощо. Заявки заповнюються та приймаються виключно англійською мовою.

Дедлайн подання проєкту(ів) та реєстрації продюсерів - 24 жовтня 2021 року.

5 листопада експертне журі оргкомітету #ucancoproduce оголосить перелік проєктів, які будуть представлені на відкритому пітчингу 11 листопада. Представники творчих груп, чиї проєкти викликали інтерес з боку потенційних партнерів, зможуть особисто поспілкуватися на онлайн-зустрічах, які пройдуть 16 листопада та обговорити можливості подальшої колаборації. 10 листопада в рамках #ucancoproduce відбудеться панельна дискусія за участі представників державного та приватного секторів про дію Угоди про спільне виробництво та системи підтримки в Канаді та Україні.

Проєкти з України та Канади, які пройдуть селекцію на #ucancoproduce, але не будуть обрані для участі у пітчингу, увійдуть до онлайн каталогу, розміщеного на сайті https://ucancoproduce.com/. Доступ до каталогу отримають усі зареєстровані учасники проєкту.

Програма #ucancoproduce націлена на практичне втілення можливостей, що надає укладена Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою. Ініціатори "Другої Конференції з копродукції" – Українська кіноасоціація та Посольство Канади в Україні.

Проєкт реалізовується за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Канадської Асоціації Медіа Продюсерів (CMPA), Telefilm Canada, Міністерства з питань канадської спадщини. Організатор проєкту: консалтингова компанія Media Resources Management (MRM).