Короткометражна стрічка Анастасії Фалілеєвої "Тигр блукає поруч" їде до Бамберга

28.12.2021

Короткометражний фільм Анастасії Фалілеєвої "Тигр блукає поруч" відібрано до Bamberger Kurzfilmtage (The Bamberg Short Film Festival) кінофестивалю короткометражних фільмів у Бамберзі, Німеччина. Стрічку створено студією KAPI animation за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Bamberger Kurzfilmtage – один із найстаріших фестивалів короткометражного кіно у Баварії. Він став зразком для наслідування для інших баварських фестивалів короткого метра: Тижня короткометражного кіно в Регенсбурзі (1994) та Міжнародного Мюнхенського фестивалю короткометражного кіно Bunter Hund (1999).

Нагорода на Bamberger Kurzfilmtage – без перебільшення, найсолодша у світі: "Бамберзького кентавра" повністю виготовлено із шоколаду.

Фото зі сторінки фестивалю (c) Maria Svidryk

Фестиваль відбудеться 24–30 січня 2022 у Бамберзі. Частину програми покажуть онлайн.

Короткометражна стрічка "Тигр блукає поруч" присвячена темі підліткової депресії. Крізь призму тривожних фантазій вона розповідає історію старшокласниці Кацумі, яка переживає депресивний розлад і зневірилася у підтримці та любові навіть найближчих.

Фільм виконаний у техніці stop motion. Його особливістю є те, що витратним матеріалом для створення ляльок і декорацій стало сміття.

Нагадаємо, раніше стрічку було відібрано до більш ніж двох десятків українських та світових фестивалів, серед яких – Short Shorts Film Festival & Asia (Японія), LA Shorts International Film Festival (США), Hiroshima International Animation Film Festival (Японія) та інші.