«Мавка. Лісова пісня» стартувала в українському прокаті!

02.03.2023

Відсьогодні, з 2 березня, в широкий національний прокат вийшла анімаційна стрічка виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group) – «Мавка. Лісова пісня».

Допрем’єрний показ традиційно відбувся у Львові, де анімацію зустріли перші українські глядачі. Урочистий захід відвідали партнери та друзі проєкту, представники фонду «Солдатські матері», члени Управління соціального захисту Львівської міської ради, діти українських прикордонників та діти-сироти.

А 1 березня відбувся прем’єрний показ у Києві у кінотеатрі «Оскар».

У цей важливий вечір на прем’єрі зібралася творча команда анімаційного фільму: генеральна продюсерка Ірина Костюк, креативна продюсерка Анна Єлісєєва, продюсери Сергій Созановський та Єгор Олесов, режисер Олег Маламуж, сценарист Ярослав Войцешек, артдиректор Крістіан Коскінін, художниця з костюмів Ольга Навроцька та дружня команда Animagrad. Вперше свою роботу на великому екрані побачили зіркові голоси мультфільму — фронтвумен гурту The HARDKISS Юлія Саніна, лідер культового гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, народна артистка України Ніна Матвієнко, актори Наталка Денисенко, Назар Задніпровський, Андрій Мостренко.

“Я бачила мультфільм від початку й до кінця, тому що я озвучила головну роль і бачила всі ці кадри. Я очікувала, що буде класно, майже все по сюжету я знала, як буде, але коли ти бачиш повну картину, це до мурашок. Під час деяких сцен я сиділа й плакала. Я в захваті, дуже крута робота, горда, що долучилася”, — розповіла акторка Наталка Денисенко, яка подарувала свій голос Мавці.

“Я щойно подивився мультфільм «Мавка. Лісова пісня», де озвучував, Духа Природи — Того, Що у Скелі Сидить. Я ж не знав, наскільки буде складним сюжет, драматичним: він і про життя, і про смерть, про любов, про дружбу, про взаємодію, про гнів, про лють”, — прокоментував Олег Скрипка.

У столиці привітати команду стрічки завітали друзі, партнери, представники кіноіндустрії, медіа та шоу-бізнесу: — актори Ксенія Мішина, Григорій Бакланов, Олексій Тритенко, режисер Ахтем Сеітаблаєв, продюсер та режисер Олексій Гладушевський, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, Народний депутат України Павло Сушко, голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук та інші.

Анімаційний фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та «Кіноманія». Генеральним медіапартнером проєкту виступає канал 1+1.