Мавка стає войовничою: автори анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня" презентували нову серію ілюстрацій до стрічки

05.04.2022

Автори анімаційної стрічки "Мавка. Лісова пісня" презентували нову серію ілюстрацій та ескізів до мультфільму. На них добра й ніжна Мавка стала войовничою та сповненою справедливої люті.

За словами творчої команди, Мавка – мила і добра, ніжна і чуйна Душа Пралісу, його Берегиня. Але в момент загрози, в ту саму мить, коли треба захистити лісовий народ від загибелі, вона стає сильною і сповненою справедливої люті – вогняною! І ця її сутність несе смерть жорстокому та підступному ворогу!

Майже всі у нашій команді такі самі мами й тати, як і ви, наші дорослі прихильники. І наше серце завмирає від болю і жаху через страждання, які принесла ця страшна війна українським дітям. Кожному з нас.

У ці надважкі й трагічні дні ми, творці проєкту, залишаємось відданими нашій країні та нашій "Мавці". Навіть у воєнних умовах аніматори продовжують працювати над мультфільмом, щоб він вчасно вийшов на екрани та об’єднав усіх нас у момент нашої перемоги.

Ми вистоїмо, переможемо, прийдемо на прем’єру в кінотеатри і дізнаємося, в який момент сюжету лагідна Мавка стає войовничою! Ми віримо в те, що Україна має мужніх Захисників і справжніх Берегинь, знаємо, що добро завжди перемагає і цьому вчимо наших дітей. Слава Україні!

 Творча команда фільму "Мавка. Лісова пісня"

"Мавка. Лісова пісня" – найочікуваніший український мультфільм останніх років, який створюється  студією Animagrad (FILM.UA Group) за підтримки Держкіно і має вийти у прокат наприкінці 2022 року.