В Україні завершено знімальний період містичного трилеру "Егрегор". На черзі - Польща та США

05.10.2020

Містичний трилер "Егрегор" режисера Станіслава Капралова завершив свій знімальний період в Україні. Попереду – зйомки в Польщі та у США, вони відбудуться вже найближчим часом. Фільм створюється компанією Solar Media Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Для мене це був надзвичайний досвід. Цього вікенду ми знімали сцени з відомими польськими акторами: Даніелем Ольбрихським та Анджеєм Зелінським. Надзвичайно цікаво та приємно працювати з такими зірками.

Режисер Станіслав Капралов

В основі сюжету фільму "Егрегор" – історія про давній культ, таємний орден, який впродовж сотень років утворює містичні Егрегори з енергії, щоб отримати можливість керувати свідомістю людства та заволодіти світом. Головні ролі у фільмі виконують українська актриса театру та кіно Олена Лавренюк та американський актор Омрі Роуз, котрий також долучився до написання сценарію. У зйомках фільму також бере участь актриса Валерія Караман, партнерка Віллема Дефо та Роберта Паттінсона за стрічкою "Маяк" (2019).

За сценарієм "Егрегор"– це міжнародна історія. Крім того, фільм є ко-продукцією України з Польщею та США, тож у нас міжнародний знімальний майданчик. В Україні зйомки проходили у Львові та Києві, зараз на нас чекають Варшава (Польща) та Нью-Йорк (США). Під час роботи на майданчику знімальна група дотримувалась усіх карантинних норм. Не дивлячись на певні обмеження, у тому числі для участі іноземних акторів, в нас усе пройшло доволі гладко.

Генеральний продюсер Сергій Лавренюк

Проєкт фільму "Егрегор" став одним із переможців Дев'ятого конкурсного відбору Держкіно. Глядач побачить цей містичний трилер восени 2021 року.