Фестиваль документального кіно Beldocs запрошує українських кінематографістів до участі в індустрійній секції

07.04.2021

Міжнародний фестиваль документального кіно Beldocs (International documentary film festival Beldocs) запрошує українських кінематографістів до участі в індустрійній секції, що відбудеться 10-15 вересня 2021 року в Белграді, Сербія. Фестиваль продовжив строк подання заявок до 30 квітня 2021 року.

Заявки можна подати за трьома напрямами: Beldocs in Progress, Beldocs Academy та Documentaries for Kids & Youth Development Workshop.

Beldocs in Progress — платформа для представлення переконливих та візуально сильних документальних проєктів у стадії виробництва та постпродакшену представникам міжнародної галузі. Складається з одноденного семінару з підготовки пітчингу, за яким проводиться публічна презентація проєктів, включаючи демонстрацію 15-20 хвилин відредагованих сцен, групі міжнародних експертів.

Beldocs Academy — це навчальний семінар для авторів проектів VR/AR (віртуальна та доповнена реальність), який проводить команда міжнародних викладачів.

Documentaries for Kids & Youth Development Workshop дводенний семінар для авторів  документальних фільмів для дітей та юнацтва.

В індустрійній секції Beldocs Industry братимуть участь кінематографісти із Західних Балкан (Албанія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Косово, Чорногорія, Північна Македонія, Словенія, Сербія) та країн пострадянського простору (Україна, Естонія, Грузія, Латвія, Литва, Молдова). 

International documentary film festival Beldocs є одним із найбільших на Балканах фестивалів документального кіно. З моменту свого заснування у 2008 році, команда Beldocs, яка є абсолютним противником будь-якого виду цензури, автоцензури чи заборони художньої творчості, намагається створити унікальний простір, де відверто обговорюються актуальні проблеми, що стоять перед людством.