На 39-му Міжнародному Варшавському кінофестивалі за головний приз побореться повнометражний художній фільм «Дім за Склом» українського режисера Тараса Дроня

16.09.2023

На 39-му Міжнародному Варшавському кінофестивалі за головний приз побореться повнометражний художній фільм «Дім за Склом» українського режисера  Тараса Дроня.

Фільм розповідає про життя амбітної архітекторки Вікторії, яке кардинально змінюється після того, як її донька зникає зі своїм хлопцем, якого звинувачують у торгівлі наркотиками. Вікторія починає розслідування і намагається довести невинуватість доньки, щоб зберегти свою бездоганну репутацію і не втратити важливий проект.

Зйомки фільму розпочались на початку 2021 року і завершились на початку лютого 2022 року. Пост продукція фільму відбувалась у Румунії, Польщі, Німеччині і Україні. Головну роль виконала українська акторка Ірина Островська.

Серед акторів Дарина Федина, Олександр Башкіров, Ірма Вітовська-Ванца, Віталій Гордієнко, Олена Іллєнко, Олексій Сова.

Режисер фільму Тарас Дронь.

Сценарій Тараса Дроня, Якуба Присака, Ігоря Савиченко.

Консультанти: Семен Глузман, Валерія Іваненко.

Продюсери Ігор Савиченко, Валерія Сочивець, Сергій Коннов, Тарас Дронь, співпродюсери – Родріго Руїз Таразона і Каміль Рутковський.

Фільм створено компанією Директорія Кіно за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за участі кінокомпаній Highbit Media, Cinelab, Nord Production, Black Photon, Сучасне Українське Кіно і D Facto Motion.

З 2009 року Варшавський кінофестиваль рішенням Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів долучено до групи найважливіших світових кінофестивалів, таких як фестивалі у Каннах, Венеції, Локарно, Сан-Себастьяні, Берліні чи Карлових Варах.

Цього року Варшавський кінофестиваль пройде з 6 по 15 жовтня 2023 року. Фестиваль представляє найкращі фільми світового, європейського та польського кінематографа.