На фестивалі Миколайчук Open відбулась національна прем’єра фільму "Плай"

20.06.2022

На фестивалі Миколайчук Open відбулась національна прем’єра документального фільму Єви Джишиашвілі "Плай".

Створена за підтримки Держкіно стрічка має головну нагороду Національного конкурсу Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, що пройшов цього року в Кракові, на запрошення Краківського фестивалю документального кіно. У Чернівцях, на фестивалі Миколайчук OPEN - фестиваль глядацького кіно, фільм глядачам представила його продюсерка Оксана Іванюк (IQ Production).

"Плай" – це історія про людей, які зберегли більше, ніж втратили під натиском нашого неоднозначного сьогодення, що сплутало всі земні і небесні закони. Їхня сила і слабкість в любові: до своєї землі, до ближнього. Вони незгодні і покірні водночас, немов гори. Бунтують проти несправедливості життя і мужньо приймають удари долі. Родина Малковичей для людського ока – загублена серед красивої і суворої природи, а насправді – вони там, де від початку часів панує гармонія і любов, що передається від покоління до покоління.

Авторка Єва Джишиашвілі знімала фільм власноруч, впродовж чотирьох років. До роботи над фільмом також долучилися режисерка монтажу Світлана Григоренко та звукорежисер Андрій Рогачов. На стадії розробки та виробництва "Плай" був представлений на міжнародних ринках на Ukrainian Doc Preview Docudays UA та Ukrainian Showcase @ Cannes Docs / Marche du film у 2020 році.

Стрічку створено компанією IQ Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсерка Оксана Іванюк, креативний продюсер – Сергій Буковський. Задум і робота Єви над фільмом починалась в Майстерні DOC Сергія Буковського.