На Кінофестивалі андеграундного кіно в Сіднеї відбудеться благодійний кінопоказ фільму «Носоріг» Сенцова

10.09.2022

На Кінофестивалі андеграундного кіно в Сіднеї (Sydney Underground Film Festival) вже 11 вересня о 16:00 за місцевим часом відбудеться благодійний український кінопоказ фільму «Носоріг» режисера Олега Сенцова – Ukrainian Charity Screening: RHINO. 

Відомий український режисер Олег Сенцов був заарештований під час анексії Криму в 2014 році та незаконно засуджений до 20 років позбавлення волі. Він був нарешті звільнений у 2019 році після масштабного міжнародного тиску, в тому числі з боку світової кіноспільноти.

«Носоріг» став його першим повнометражним фільмом після звільнення, а зараз він служить на передовій в Україні. 

Спеціальний благодійний показ фільму RHINO відкриває Василь Мирошниченко, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австралії.

SUFF показував українські фільми протягом останніх 3 років завдяки запрошеному програмному директору Julian Knysh. Зараз Джуліан живе в Україні, документуючи російсько-українську війну.

Зібрані під час заходу кошти підуть на фінансову та медичну допомогу Україні.

Стрічку «Носоріг» створено у копродукції України, Польщі та Німеччини. 
Створення фільму підтримано Міністерством культури та інформаційної політики України, Державним агентством України з питань кіно, фондом підтримки спільного кіновиробництва та прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт EURIMAGES, Польським кіноінститутом, німецьким кінофондом Medienboard Berlin-Brandenburg.