На кіноринку 12-го Одеського МКФ відбулася презентація психологічного трилера "Між нами" Соломії Томащук

17.08.2021

На кіноринку 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася презентація створеного за підтримки Держкіно психологічного трилера "Між нами".

Це — перший крок, який команда фільму зробила до українського глядача після повного завершення роботи над стрічкою.

Ми дуже раді представити наш фільм на кіноринку ОМКФ та презентувати картину кінотеатрам та українським дистриб'юторам. У цей момент ми ведемо перемовини з дистриб'юторами та сподіваємось, що наступного року картина дійде до якомога більшої кількості національних поціновувачів гарного кіно. Після завершення фестивального прокату відбудеться українська прем'єра стрічки та вихід фільму "Між нами" в кінотеатральний прокат у листопаді 2022 року.

 Продюсерка фільму "Між нами" Поліна Герман

 "Між нами" — ігровий повнометражний дебют режисерки та сценаристки Соломії Томащук.

У фільмі йдеться про складний вибір між близькою людиною та моральними принципами, коли іншого варіанту розвитку подій не існує. Дві головні героїні — подруги Саша та Аня — змушені його зробити: Саша стосовно власного чоловіка, Аня стосовно сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені у темну історію злочину.

Слоган стрічки — "Тільки нікому не кажи!". І він повністю відповідає похмурій і таємничій атмосфері фільму.

Головні ролі виконали Анастасія Пустовіт, Ірма Вітовська, Дмитро Сова, Євген Єфремов, Михайло Дзюба, Сергій Детюк, Євген Ламах. В одній зі сцен у повному складі знялись музиканти гурту "Вагоновожатые".

Співавтор сценарію та оператор — Юрій Дунай, композитор — Антон Байбаков. Картину створено компанією UP UA STUDIO. Кінопроєкт фільму сталв одним з переможців  11-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно