На кіноринку в Каннах має бути Український павільйон. Долучайтесь

22.04.2022

Із 2008 року українська кіноіндустрія щорічно представлена на кіноринку Каннського кінофестивалю Національним павільйоном. У нинішній надскладний рік ми бачимо вкрай необхідним мати в Каннах наше офіційне представництво, щоб світ бачив саме нашу культуру та ідентичність, щоб міг опиратися впливу російської пропаганди в культурному просторі. 

Український національний павільйон у Каннах, який багато років поспіль проходив за фінансової підтримки Держкіно, буде й цьогоріч. Створена спільними зусиллями Держкіно та профільних галузевих асоціацій і кінокомпаній робоча група вже активно працює над його організацією. Але через переформатування бюджету країни на воєнні потреби, Агентство зараз, як і всі інші ЦОВВ, дуже обмежене в коштах. Ми не маємо достатнього ресурсу для покриття всіх необхідних для організації павільйону витрат, тому потребуємо допомоги.

Просимо представників кіносфери за можливості долучитись до вирішення фінансово-організаційних питань за роботою Національного павільйону України на кіноринку Marché du Film ювілейного, 75-го Каннського міжнародного кінофестивалю. Пишіть на info@usfa.gov.ua чи на нашу фб-сторінку у ПП.

Контактна особа від робочої групи: Катерина Третьякова, +38 (097) 395 27 84 / Telegram, WhatsApp, Viber.

Спільними зусиллями ми зможемо все.