НА МІЖНАРОДНОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ В БЕРЛІНІ ВІДКРИВСЯ УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ СТЕНД

16.02.2024

15 лютого на Міжнародному кінофестивалі в Берліні під традиційним гаслом «Stand with Ukraine» розпочав роботу Український національний стенд. На стенді представлено каталог українських фільмів, а також презентовано можливості співпраці з Україною в галузі кіно.

Цьогоріч Український національний стенд на EFM організовано об’єднаними зусиллями Державного агентства України з питань кіно, Асоціації кіноіндустрії України, Української кіноасоціації та за фінансової підтримки German Ministry of Culture та German Films за сприяння Європейського кіноринку.

У конкурсній програмі Міжнародного кінофестивалю в Берліні 16 лютого о 21 годині, в програмі Forum відбудеться світова прем’єра повнометражного ігрового фільму Романа Бондарчука «Редакція.

17 лютого о 19.00 відбудеться прем’єра стрічки «Мирні люди» Оксани Карпович у межах програми Forum.

20 лютого о 19.00 у програмі Panorama Dokumente  Світлана Ліщинська представить свою роботу «Трішки чужа».

Також в рамках 74-го Берлінського міжнародного кінофестивалю відбудуться заходи за розкладом:

17 лютого

18:00 - 20:00 UA INDUSTRY DAY - у межах кіноринку Міжнародного кінофестивалю в Берліні відбудеться захід «Український день», під час якого буде обговорено стан індустрії, знімальний процес в Україні за два роки повномасштабної війни, а також пройде презентація 10 українських  проєктів, що знаходяться на стадії виробництва. Проекти будуть представлені особисто продюсерами та режисерами.

20 лютого

09:30 - 12:30 Засідання EFAD щодо підтримки українських фільмів.

14:00 – 15:00 Презентація документального циклу від ГУР МО «В повітрі, на морі і на землі».

74-й Берлінський міжнародний кінофестиваль проходить у палаці Берлінале на Потсдамській площі Берліна  з 15 по 25 лютого 2024 року.