НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОВНОМЕТРАЖНИЙ КОНКУРС «МОЛОДОСТІ» - ЗНОВУ В ГАМБУРЗІ

19.09.2023

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» вдруге представить свій національний конкурс українських повнометражних фільмів на Гамбурзькому кінофестивалі FILMFEST HAMBURG

У конкурсі буде представлено 7 повнометражних ігрових фільмів. Усі учасники — дебютні й другі фільми режисерів і режисерок:

  • Назавжди-Назавжди, режисерка Анна Бурячкова (Картина створена за підтримки Державного агентства України з питань кіноМіністерства культури та інформаційної політики УкраїниNederlands Filmfonds та screen.brussels fund).
  • Ля Палісіада, режисер Філіп Сотниченко (Стрічку створено кінокомпаніями «ВІАТЕЛ» та «Сучасне Українське Кіно», за підтримки Державного агентства України з питань кіноУкраїнського культурного фонду та Гетерборзького кінофонду (Швеція).
  • Як там Катя?, режисерка Христина Тинькевич (Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно України (стрічка стала одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно категорії «повнометражні дебюти»).
  • Я і Фелікс, режисерка Ірина Цілик (Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України, а також за підтримки Українського Інституту і Göteborg Film Fund).
  • Я, Ніна, режисерка Марися Нікітюк (Фільм є українсько-німецькою копродукцією виробництва компанії «Яніна Соколова Продакшен». Картина створена за підтримки Державного Агентства України з питань кіно, фонду Nordedia та Українського культурного фонду). 
  • Ти мене любиш?, режисерка Тоня Ноябрьова (Фільм знятий в Україні Family Production за підтримки Держкіно, у копродукції з Сommonground Pictures та скандинавським кінофондом Film i Väst). 
  • Люксембург Люксембург, режисер Антоніо Лукіч (Стрічку створено кінопродакшеном ForeFilms, продюсерів Володимира Яценка та Анни Яценко за підтримки Державного агентства України з питань кіно).

До журі увійшли: українсько-німецька акторка Аліна Левшин, австрійський режисер Давід Ваґнер, та українська докторка психології  Світлана Уварова.

Фільми змагатимуться за нагороду "Скіфський олень" і грошовий приз у розмірі 100 000 гривень.

Закриватиме українську програму в рамках FILMFEST HAMBURG позаконкурсний показ документального фільму Володимира Тихого "День Незалежності".

31-ий FILMFEST HAMBURG, найбільший фестиваль у регіоні й один із провідних у Німеччині, пройде з 28 вересня по 7 жовтня 2023 р