Національний тур «Кіно заради Перемоги!» на минулому тижні пройшов у 21 військовій частині та перетнув межу в 1200 кінопоказів!

22.04.2023

З 11 по 16 квітня 2023 року відбулось 19 показів документальної стрічки «МІФ» режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія для військових Збройних сил України, що виконують спеціальні завдання. Покази відбулись в Рівненський, Хмельницькій, Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Житомирській, Київській, Одеській, Харьківській та Івано-Франківській областях

16 квітня, у двох частинах на Хмельниччині продемонствано нову військову драму «Мирний-21» режисера Ахтема Сеітаблаєва для військовослужбовців ЗСУ.

Починаючи з 6 серпня 2022 року в межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!» відбулось 1218 кінопоказів у 267 населених пунктах та військових частинах.

Покази організовано у співпраці служби цивільно-військового співробітництва штабу Командування Сил логістики Збройних Сил України (координаторка Olena Shatseva) та Асоціації «Дивись українське!»

Проєкт реалізується за ініціативи Офісу Президента УкраїниДержавного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське!» за підтримки фонду «МХП-Громаді» та компанії Deloitte в Україні, за сприяння компанії «Вавілон», ГО «УкрКіноФест», ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», окремих підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.