Національний тур «Кіно заради Перемоги!» продовжується: з 1 по 10 березня 2023 року відбулось 26 кінопоказів в 11 областях України

17.03.2023

У межах ІІ етапу Туру, у 26 військових частинах Збройних сил України, які виконують спеціальні завдання проходили покази воєнної драми «Мати Апостолів» режисера Зази Буадзе та пригодницького екшену «Безславні кріпаки» режисера Романа Перфільєва.

Заходи відбулись на Кіровоградщині, Хмельниччині, Київщині, Житомирщині, Вінничині, Черкащині, Одещині, Івано-Франківщині, Рівненщині, Миколаївщині та Харківщині.

З відеозверненнями до глядачів звернулись автори стрічок висловивши подяку українським воїнам за надзвичайну місію. Розповіли про кінокартину «Мати Апостолів»: режисер Заза Буадзе, акториБогдан Бенюк та Наталля Половинка. Також до військових звернулись актори стрічки «Беславні кріпаки»: Роман Луцький, Яків Ткаченко, Андрій Малінович, Андрій Бориста, Лі Берлінська.

Кінопокази Національного туру «Кіно заради Перемоги!» організовано Асоціацією «Дивись українське!».

Проєкт реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське!» за підтримки фонду «МХП-Громаді» та компанії Deloitte в Україні, за сприяння компанії «Вавілон», ГО «УкрКіноФест», ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», окремих підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.