Новий фільм Володимира Мули "Національна команда" вийде в прокат до 30-річчя першого офіційного матчу Національної збірної України

28.12.2021

Нова документальна стрічка Володимира Мули під назвою "Національна команда" розповідає про народження, історію становлення та розвиток Національної збірної України з футболу у період з 1992-го по 2022-й роки.

Фільм вийде в прокат наприкінці квітня 2022 року, до 30-річчя першого офіційного матчу Національної збірної України.

Проєкт "Національна команда" став одним із переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору кінопроєктів Держкіно. Режисером і продюсером картини виступив документаліст Володимир Мула. Зйомки відбувалися у двох країнах: США та Україні.

Це по-справжньому футбольна історія головної команди країни. Ми зібрали усіх найкращих футболістів України у одному фільмі. Відтак, це не чергова ретроспектива про найпопулярніший вид спорту в Україні, а вболівальницький погляд на усі ті процеси та виклики, що стояли перед збірною у різні періоди становлення незалежності нашої країни. Адже за 30 років Національна команда змогла не просто стати на ноги, а й навіть випередити у своєму прогресові розвиток самої держави Україна.

Режисер та продюсер картини Володимир Мула

Режисер та продюсер – Володимир Мула, автор сценарію – Микола Васильков, оператори – Олег Шевчишин, Станіслав Ткачов, Олександр ШевчишинРежисер монтажу – Андрій Луннік.

Герої – Андрій Шевченко, Олександр Шовковський, Олег Блохин, Йожеф Сабо, Леонід Буряк, Юрій Калитвинцев, Владислав Ващук, Олексій Михайличенко, Руслан Ротань, Андрій П'ятов, Тарас Степаненко, Андрій Воробей, Артем Мілевський, Дмитро Михайленко, В'ячеслав Шевчук, Олександр Зінченко, Роман Яремчук.

Фільм створено продакшн-компанією "ТелеПростір Студіо" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.