Оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка»

21.12.2022

Відповідно до ч. 1 ст. 21 Закону України «Про культуру», п. 3 ч. 1 ст. 17, п. 18 ч. 4 ст. 19 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади», ч. 1 ст. 1, абз. 5 ч. 1 ст. 4, пп. 4, 38 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про управління об'єктами державної власності», ч. 2 ст. 73 Господарського кодексу України та Положення про порядок організації та проведення конкурсу на посаду керівника державного закладу культури (підприємства, установи, організації) у сфері кінематографії, що належить до сфери управління Державного агентства України з питань кіно, затвердженого наказом Держкіно від 04.10.2022 № 137 - наказом Державного агентства України з питань кіно від 21 грудня 2022 року № 177 оголошений конкурс на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка».

Документи на участь у конкурсі приймаються з 21 грудня 2022 року до 16 годин 00 хвилин 20 січня 2023 року.
Формування конкурсної комісії розпочинається 22 грудня 2022 року.
Термін проведення конкурсу не більше 60 днів, а саме з 21 грудня 2022 року до 21 лютого 2023 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 211 Закону України «Про культуру» керівником державного закладу культури може бути особа, яка:

- має вищу освіту;
- має стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
- володіє державною мовою;
- здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Відповідно до ч. 2 ст. 211 Закону України «Про культуру» не може бути призначена на посаду керівника державного закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;
- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (далі - орган управління).

Відповідно до ч. 2 ст. 214 Закону України «Про культуру» особа, яка бере участь у конкурсі подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
- два рекомендаційні листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми.

Відповідно до ч. 4 ст. 214 Закону України «Про культуру» особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову (вул. Кіото, 27, м. Київ, 02156) та електронну адреси (info@usfa.gov.ua) Державного агентства України з питань кіно до 16 годин 00 хвилин 20 січня 2023 року.
Контактна особа: Кондратенко Анна Олегівна (khizhnyak@usfa.gov.ua)

Відповідно до ч. 1 ст. 215 Закону України «Про культуру» конкурсний відбір проводиться публічно.

З урахуванням введення правового режиму воєнного стану, а також враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», представники засобів масової інформації та громадськості можуть спостерігати за онлайн-трансляцією засідань конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами на офіційному YouTube - каналі Державного агентства України з питань кіно.