Оголошення про засідання Ради з державної підтримки кінематографії, що відбудеться 25 листопада 2022 р.

21.11.2022

Засідання Ради з державної підтримки кінематографії відбудеться 25 листопада 2022-го року о 13:00 за адресою: м. Київ, вул. Кіото, 27. Засідання пройде в онлайн-режимі, без прямої трансляції, із оприлюдненням протоколу засідання Ради.

Проєкт порядку денного та проєкти повних текстів рішень.

Довідково: Рада з державної підтримки кінематографії (далі - Рада) утворена Урядом з метою ефективного розпоряджання коштами державної підтримки кінематографії розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.03.2021 р. № 277-р.

Засідання Ради є відкритими для громадськості відповідно до п. 11 ст. 9 Закону України про "Державну підтримку кінематографії в Україні". Однак, у зв'язку із введенням на території України воєнного стану через військову агресію російської федерації проти України та через можливу наявність чутливої до оприлюднення в умовах воєнного стану публічної інформації, онлайн-трансляція засідання Ради на сторінках Держкіно у мережі буде вимкнена, у п'ятиденний строк після засідання Ради буде опубліковано протокол його проведення. Вхід до зали буде обмежений членами Ради з державної підтримки кінематографії та представниками Держкіно. Доповідачів за поточними питаннями з порядку денного засідання Ради просимо підключатись онлайн. 

Відповідальні особи:

Редін Олександр Сергійович (044) 33-44-240 (вн. 207)