ОНОВЛЕНО від 06.07.2020 / Оголошення про засідання Ради з державної підтримки кінематографії, що відбудеться 9 липня 2020 р.

02.07.2020

УВАГА! З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ОНОВЛЕНО ПОСЛІДОВНІСТЬ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ 1-3 ПОРЯДКУ ДЕННОГО.

Засідання Ради з державної підтримки кінематографії відбудеться 9 липня 2020-го року о 10:00 за адресою: кінотеатр «Планета Кіно» (River Mall), м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 10В

Проєкт порядку денного (оновлено) та проєкти повних текстів рішень.

Довідково: Рада з державної підтримки кінематографії (далі - Рада) утворена Урядом з метою ефективного розпоряджання коштами державної підтримки кінематографії розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.03.2019 № 202-р).

Засідання Ради є відкритими для громадськості відповідно до п. 11 ст. 9 Закону України про «Державну підтримку кінематографії в Україні».

Однак з огляду на карантин та заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції Сovid-19 вхід на засідання буде обмежений відповідною допустимою граничною кількістю присутніх на публічних заходах. В залі одночасно перебуватимуть лише члени Ради з державної підтримки кінематографії, члени Експертних комісій, представники Держкіно та доповідачі за поточним питанням з порядку денного засідання Ради.

У зв’язку із цим просимо:

- обмежити 3-ма особами кількість доповідачів за кожним окремим питанням порядку денного засідання Ради;

- дотримуватись маскового режиму,

- зберігати дистанцію в 1,5 метра один від одного.

Буде забезпечена також онлайн-трансляція засідання Ради.

Відповідальна особа:

Редін Олександр Сергійович  (044) 280-06-84