Оголошення про затвердження складу конкурсної комісії для здійснення добору на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка» та умов проведення першого її засідання

20.01.2023

Повідомляємо, що наказом Державного агентства України з питань кіно від 19 січня 2023 року № 13 затверджений склад конкурсної комісії для здійснення добору на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка», до якої увійшли:

Тарас БОСАК (від Держкіно);

Степан БУРБАН (від ГО «Культурна агенція «Лінія втечі»);

Віктор ГЛОНЬ (від ГО «Незалежні культурні ініціативи»);

Людмила ГОРДЕЛАДЗЕ (від трудового колективу ДП «Національний центр Олександра Довженка»);

Олеся КРИЖАНІВСЬКА (від трудового колективу ДП «Національний центр Олександра Довженка»);

Андрій НОГІН (від Держкіно);

Ірина ПОДОЛЯК (від трудового колективу ДП «Національний центр Олександра Довженка»);

Володимир ШЕЙКО (від ГО «Коаліція дієвців культури»);

Олег ЩЕРБИНА (від Держкіно).

Акцентуємо увагу, що члени конкурсної комісії здійснюють свої повноваження на громадських засадах.

Відповідно до ч. 5 ст. 215 Закону України «Про культуру» перше засідання конкурсної комісії відбудеться 31 січня 2023 року об 14 годині 00 хвилин у приміщенні Державного агентства України з питань кіно за адресою: вул. Кіото, 27, м. Київ. Член конкурсної комісії може приймати участь у засіданні конкурсної комісії в режимі відеоконференції, для чого необхідно до 27 січня 2023 року подати відповідне клопотання на адресу електронної пошти Державного агентства України з питань кіно (info@usfa.gov.ua).

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами, на відповідність кваліфікаційним вимогам (порядок денний додається).

На підставі ч. 2 ст. 215 Закону України «Про культуру» Держкіно забезпечує відео- та аудіофіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на своєму офіційному веб-сайті.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Враховуючи вищезазначене, а також те, що засідання конкурсної комісії будуть проводитися з урахуванням вимог Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 07 листопада 2022 року № 757/2022, затвердженого Законом України від 16 листопада 2022 року № 2738, постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», - вхід до приміщення адміністративної будівлі Держкіно обмежений.

На виконання ч. 8 ст. 215 Закону України «Про культуру» Держкіно надає інформацію про умови праці (додається). Відомості про матеріально-технічну базу та фінансову звітність за 2022 рік державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка» не можливо через її фактичну відсутність в Держкіно.