Оголошення щодо проведення онлайн-трансляції жеребкування для відбору кандидатур від громадських організацій у сфері кінематографії для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Довженко-Центру

06.01.2023

На виконання ч. 6 ст. 213 Закону України «Про культуру», ч. 5 розділу ІІ Положення про порядок організації та проведення конкурсу на посаду керівника державного закладу культури (підприємства, установи, організації) у сфері кінематографії, що належить до сфери управління Державного агентства України з питань кіно, затвердженого наказом Держкіно від 04 жовтня 2022 року № 137, з метою обрання трьох представників громадських організацій до складу конкурсної комісії - Державне агентство України з питань кіно інформує, що 09 січня 2023 року об 11 годин 00 хвилин у приміщенні адміністративної будівлі Держкіно планується проведення відповідного жеребкування.

Жеребкування буде проводитися з урахуванням вимог Закону України «Про  правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 07 листопада 2022 року № 757/2022, затвердженого Законом України від 16 листопада 2022 року № 2738, постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Враховуючи вищезазначене, вхід до приміщення адміністративної будівлі Держкіно обмежений.

Представники засобів масової інформації та громадськості можуть спостерігати за онлайн-трансляцією процедури жеребкування на офіційному YouTube–каналі «Державне агентство України з питань кіно».