Оголошується конкурс на здобуття грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії у 2023 році

01.09.2022

Відповідно до Указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99 Державне агентство України з питань кіно оголошує прийом документів на участь у конкурсі на здобуття грантів Президента України у галузі кінематографії.

Мета конкурсу – надання державної фінансової підтримки молодим митцям для створення та реалізації соціально значущих творчих кінематографічних проєктів.

Грант може отримати молодий діяч у галузі кінематографії віком до 35 років. Для участі в конкурсі претенденти повинні з 01 вересня до 17 години 01 листопада 2022-го року включно подати до Державного агентства України з питань кіно такі документи:

- заповнена власноруч заявка на участь у конкурсному відборі на здобуття гранту Президента України (Заявка);

- кошторис творчого проєкту фільму на участь у конкурсі на одержання гранту Президента України молодим діячам (Кошторис);

- заявка на участь у конкурсі (Додаток 1);

- документи згідно з переліком (Додаток 2).

Крім того, заявник вносить відомості в таблицю щодо кінопроєкту (Форма №1) і надсилає її у форматі Еxcel разом із вищезазначеними файлами.

Всі файли мають бути надіслані одним листом. В темі листа необхідно вказати назву проєкту та виробника. Кожний документ завантажується окремим файлом, що іменується відповідно до змісту документа, який має бути відкритий для доступу та містити розбірливе зображення.

Документи надсилаються до Державного агентства України з питань кіно в електронному вигляді, у PDF-форматі (кожен документ подається окремим файлом із назвою відповідно до змісту документа, файл має бути відкритий для загального доступу, не мати паролів та містити розбірливе зображення). Документи надсилаються на адресу: derzkino.granty@gmail.com.

До уваги конкурсантів! Загальний обсяг коштів, передбачений на виплату трьох грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення та реалізації творчих проєктів у 2023-му році, складає 3 млн. 900 тис. грн.

Контактний тел.: (044) 33-44-240, відділ підтримки створення національних фільмів.