ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ГРАНТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МОЛОДИМ ДІЯЧАМ У ГАЛУЗІ КІНЕМАТОГРАФІЇ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ТВОРЧИХ ПРОЄКТІВ У 2024 РОЦІ

13.09.2023

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ГРАНТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МОЛОДИМ ДІЯЧАМ У ГАЛУЗІ КІНЕМАТОГРАФІЇ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ТВОРЧИХ ПРОЄКТІВ У 2024 РОЦІ

Відповідно до Указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99 Державне агентство України з питань кіно оголошує прийом документів на участь у конкурсі на здобуття грантів Президента України у галузі кінематографії.

Мета конкурсу – надання державної фінансової підтримки молодим митцям для створення та реалізації соціально значущих творчих кінематографічних проєктів.

Грант може отримати молодий діяч у галузі кінематографії віком до 35 років. Для участі в конкурсі претенденти повинні з 13 вересня до 18 години 01 листопада 2023-го року включно подати до Державного агентства України з питань кіно такі документи:

- заповнена власноруч заявка на участь у конкурсному відборі на здобуття гранту Президента України (Заявка);

- кошторис творчого проєкту фільму на участь у конкурсі на одержання гранту Президента України молодим діячам (Кошторис);

- заявка на участь у конкурсі (Додаток 1);

- документи згідно з переліком (Додаток 2).

Крім того, заявник вносить відомості в таблицю щодо кінопроєкту (Форма №1) і надсилає її у форматі Еxcel разом із вищезазначеними файлами.

Документи надсилаються до Державного агентства України з питань кіно в електронному вигляді, в темі листа необхідно вказати назву проєкту та виробника.  всі файли мають бути надіслані одним листом у PDF-форматі (кожен документ завантажується окремим файлом із назвою відповідно до змісту документа, файл має бути відкритий для загального доступу, не мати паролів та містити розбірливе зображення). Документи надсилаються на адресу: granty@usfa.gov.ua.

До уваги конкурсантів! Загальний обсяг коштів, передбачений на виплату трьох грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення та реалізації творчих проєктів у 2024-му році, складає 3 млн. 121 тис. грн.

Контактний тел.: (044) 33-44-240, відділ підтримки створення національних фільмів.