Оголошується конкурс на здобуття грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення та реалізації творчих проєктів у 2021 році

24.11.2020

Відповідно до Указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99 Державне агентство України з питань кіно оголошує прийом документів на участь у конкурсі на здобуття грантів Президента України у галузі кінематографії.

Мета конкурсу – надання державної фінансової підтримки молодим митцям для створення та реалізації соціально значущих творчих кінематографічних проєктів.

Грант може отримати молодий діяч у галузі кінематографії віком до 35 років. Для участі в конкурсі претенденти повинні з 24-го листопада до 22-го грудня 2020-го року включно подати до Державного агентства України з питань кіно такі документи:

заповнена власноруч заявка на участь у конкурсному відборі на здобуття гранту Президента України (Заявка);

кошторис творчого проєкту фільму на участь у конкурсі на одержання гранту Президента України молодим діячам (Кошторис);

заявка на участь у конкурсі (Додаток 1);

документи згідно з переліком (Додаток 2).

До уваги конкурсантів! Загальний обсяг коштів, передбачений на виплату трьох грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення та реалізації творчих проєктів у 2021-му році, складає 3 млн. 900 тис. грн.

Документи надсилаються до Державного агентства України з питань кіно в електронному вигляді, у PDF-форматі (кожен документ подається окремим файлом із назвою відповідно до змісту документа, файл має бути відкритий для загального доступу, не мати паролів та містити розбірливе зображення). Документи надсилаються на адресу: derzkino.granty@gmail.com.

Контактний тел.: (044) 280-11-72, відділ формування та реалізації програм створення та розповсюдження національних фільмів.