Оголошується приймання документів від переможців Сімнадцятого конкурсного відбору Держкіно для оцінювання фінансовими експертами та Радою з державної підтримки кінематографії

09.09.2021

Рада з державної підтримки кінематографії рішенням №314 від 09.09.2021 р. затвердила перелік кінопроєктів-переможців Сімнадцятого конкурсного відбору Держкіно.

Відповідно до наказу Міністерства культури Україні від 27.12.2018 № 1143 (у редакції наказу Міністерства культури та інформаційної політики України від 16 березня 2021 року № 198), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.04.2021 за №482/36104 «Про порядок прийняття рішення Радою з державної підтримки кінематографії про здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для виробництва (створення) документальних, просвітницьких, анімаційних фільмів, фільмів для дитячої аудиторії (з урахуванням художньої та культурної значущості), фільмів художньої та культурної значущості (авторських фільмів) та фільмів-дебютів, надання державної субсидії на виробництво (створення) фільму (ігрового, анімаційного тощо), телевізійного фільму, телевізійного серіалу», оголошується приймання заявок від переліку кінопроєктів-переможців Сімнадцятого конкурсного відбору Держкіно з 09 вересня 2021 року до 17 години 20 вересня 2021 року включно.

Для отримання державної підтримки суб’єкт кінематографії (далі – заявник) заповнює та подає електронну заяву за формою згідно з додатком 1, завантажує документи, що додаються до електронної заяви (далі – документи):

1) документи згідно з додатком 2;

2) орієнтовний календарний план кінопроекту за формою згідно з додатком 3 або додатком 4 в залежності від виду кінопроекту;

3) орієнтовний кошторис витрат на виробництво фільму за формою згідно з додатком 5;

4) план фінансування виробництва (створення) фільму за рахунок державної підтримки за формою згідно з додатком 6;

5) лист-гарантія від заявника про відсутність обмежень, передбачених статтею 12 Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні», за формою згідно з додатком 7;

6) для кінопроекту спільного виробництва (копродукція) додатково подається фінансовий план фільму згідно з додатком 8;

7) для кінопроекту, що перебуває на завершальній стадії виробництва, подаються документи та матеріали згідно з додатком 9;

8) дозволи на обробку персональних даних заявника, продюсера та режисера-постановника, які надаються Держкіно відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» виключно для здійснення повноважень,;

9) документ, що підтверджує сплату платежу за розгляд заяви, у випадку, передбаченому частиною четвертою статті 8 Закону;

10) інші документи, які заявник вважатиме за потрібне представити Раді для розгляду.

Електронна заява та документи, що додаються до електронної заяви (далі – додатки) викладаються державною мовою. Якщо в додатках до заявки наявні документи іноземною мовою, вони теж мають бути перекладені українською та завірені нотаріально.

Документи до заяви подаються суб’єктом кінематографії в електронному вигляді, підписані керівником або уповноваженою особою за допомогою електронного підпису, та/або у сканованому вигляді в форматі PDF і надсилаються на адресу: dergkinoperelik@gmail.com. Всі файли мають бути надіслані одним листом. В темі листа необхідно вказати назву проєкту та виробника. Кожний документ завантажується окремим файлом, що іменується відповідно до змісту документа, який має бути відкритий для доступу та містити розбірливе зображення.

Додатки, що створені в електронному вигляді, підписуються за допомогою електронного підпису.

Достовірність інформації, зазначеної в електронній заяві та додатках, забезпечує заявник.

Датою реєстрації електронної заяви вважається дата надходження її на електронну адресу, зазначену в оголошенні. 

Держкіно протягом трьох робочих днів з наступного дня після дати реєстрації електронної заяви проводить перевірку поданої електронної заяви та документів на предмет їх відповідності вимогам, визначеним пунктами 6-8 цього Порядку.

У разі подання заявником електронної заяви та документів, які не відповідають вимогам, визначеним пунктами 6-8 цього Порядку, Держкіно не пізніше трьох робочих днів з наступного дня після дати завершення перевірки поданої електронної заяви та документів повідомляє про це заявника шляхом направлення заявнику повідомлення на адресу електронної пошти заявника.

У такому разі електронна заява вважається неприйнятою і заявник має право доопрацювати електронну заяву та документи з урахуванням отриманих зауважень та подати її повторно до завершення строку подання документів, зазначеного в оголошенні.

Електронні заяви, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку подання документів, не реєструються та не розглядаються.

Заявник має право до завершення зазначеного в пункті 5 цього Порядку строку подання документів скасувати подану ним раніше електронну заяву.

Контактні тел.: (044) 280-11-72, (044) 280-07-95 (відділ підтримки створення національних фільмів). 

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, "Яндекс", "Яндекс. Україна", "Mail.ru", "Mail.uа", Держкіно не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Реквізити на оплату:

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету по ГУ ДКСУ у м. Києві

Отримувач: ГУК у м. Києві 21082200

Код отримувача (ЄДРПОУ): 37993783

Банк отримувача: Казначейство України (ел. адм. подат.)

Номер рахунку (IBAN): UA858999980313121204000026001

Код класифікації доходів бюджету: 21082200

Найменування коду класифікації доходів бюджету: Платіж, що сплачується суб’єктом кінематографії за розгляд заяв щодо отримання державних субсидій, визначений пунктом  137 частини третьої статті 29 Бюджетного кодексу України

Наявність відомчої ознаки: «00» Без деталізації за відомчою ознакою

Довідково:

  • Документи, які додаються до електронної заяви на участь у творчому конкурсі (пітчингу), а саме: Синопсис, Сценарій фільму, Трітмент, Сторіборд, Біографія та фільмографія продюсера, Біографія та фільмографія режисера-постановника, Біографія та фільмографія автора сценарію, Інформаційна довідка про досвід заявника як продюсера або виробника фільму відповідного жанру, Перелік орієнтовного складу авторської знімальної групи, Інформаційна довідка про раніше отриману державну фінансову підтримку, Режисерське бачення (експлікація), Продюсерське бачення, Маркетингова стратегія. Також за допомогою ЕЦП підписуються всі Додатки.
  • Щоб підписати електронну заяву та додатки до неї електронним підписом, заявник повинен виконати наступні кроки:
  1. Електронну заяву та додатки до неї, які створені в електронному вигляді, зберегти у форматі PDF, що іменується відповідно до змісту документа (наприклад Microsoft Word: Файл> зберегти як> тип файлу вибрати PDF);
  2. Перейти на один з наступних сайтів: https://czo.gov.ua/sign або https://diia.gov.ua/services/pidpisannya-dokumentiv, які накладають на електронний документ електронний підпис, або інший сайт з аналогічною функціональністю;
  3. Підписати електронну заяву та додатки до неї у форматі PDF електронним підписом. Після цього заявник отримує електронну заяву та додатки до неї з розширенням ".p7s";
  4. Електронна заява та додатки до неї з розширенням ".p7s" завантажуються до електронного листа і відправляються на вищезазначену електронну адресу.

Деякі програми або сайти не накладають електронний підпис на електронний документ, а створюють файл електронного підпису невеликого розміру з такою ж назвою, як електронний документ, із розширенням ".p7s". У такому випадку до електронного листа завантажується електронний документ і файл електронного підпису з розширенням ".p7s".

  • Підтвердження та реквізити посадової особи - підписувача візуалізуються під час перевірки відповідного електронного підпису. Якщо електронна заява та додатки до неї підписуються уповноваженою особою суб’єкта кінематографії, заявник повинен надати та завантажити до електронного листа копію довіреності на право підпису відповідних документів у форматі PDF.
  • Електронна заява та Додатки до неї, які створені в електронному вигляді і не підписані електронним підписом, розглядатися не будуть.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №1183 від 27 грудня 2019 року «Про затвердження Порядку справляння плати за розгляд заяв на отримання субсидій, передбачених пунктами 2-4 частини першої статті 7 Закону України “Про державну підтримку кінематографії в Україні”, та розміру плати за їх розгляд» та ст. 7 Закону України «Про державну підтримку кінематографії» за формами державної субсидії на виробництво (створення) фільму (ігрового, анімаційного тощо), обсяг якої не може перевищувати 80 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму та державної субсидії на виробництво (створення) телевізійного фільму, телевізійного серіалу, обсяг якої не може перевищувати 50 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва телевізійного фільму, телевізійного серіалу здійснюється оплата за розгляд заяв на отримання субсидій. Реквізити вказано вище.