Панельна дискусія "Етика налагоджування відносин із міжнародними партнерами" від "Школи молодого продюсера. Місце зустрічі Київ"

27.08.2020

27 серпня відбулась панельна дискусія "Етика налагоджування відносин із міжнародними партнерами" від "Школи молодого продюсера. Місце зустрічі Київ".

"Школа молодого продюсера. Місце зустрічі Київ" - це унікальний проєкт для підвищення навичок українських продюсерів, розроблений Асоціацією кіноіндустрії України спільно з Mannheim Meeting Place (MMP), за підтримки Державного агентства України з питань кіно та за участі Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість".

Учасниками-фіналістами "Школи молодого продюсера. Місце зустрічі Київ" стали:

Вони отримали три дні інтенсиву та персональних зустрічей із 15-ма міжнародними експертами різних напрямів.

У панельній дискусії "Етика налагоджування відносин із міжнародними партнерами" взяли участь 15 міжнародних експертів, що є лекторами Mannheim Meeting Place (MМP).

Про що йшлося?
- Належна присутність на кіноринках
- Правильна поведінка з сейлз-агентами
- Правильна поведінка з фестивалями
- Належне ставлення до ко-продюсера
- Належна впевненість у собі

Робоча мова дискусії - англійська із синхронним перекладом українською.

"Школа молодих продюсерів" організовується Юлеком Кедзіерським / Julek Kedzierski, який є власником компанії VBF UK Ltd та організатором Mannheim Meeting Place (MMP), що є копродукційною платформою міжнародного кінофестивалю для продюсерів-початківців у міжнародній ко-продукції.