"Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво" стала лауреатом "Премії глядацьких симпатій" П'ятої національної кінопремії "Золота Дзиґа"

09.06.2021

Лауреатом "Премії глядацьких симпатій" П'ятої національної кінопремії "Золота Дзиґа" стала створена за підтримки Держкіно стрічка "Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво" режисера Міши Кострова. Вітаємо творців фільму із перемогою!

Переможця у номінації "Премія глядацьких симпатій" обирали глядачі. Протягом місяця на сайті segodnya.ua тривало онлайн-голосування за найкращий фільм. Претендентами на "Премію глядацьких симпатій" були 26 фільмів, що стало рекордною кількістю номінантів на цю нагороду в історії "Золотої Дзиґи".

"Премія глядацьких симпатій" не просто нагорода в межах Кінопремії "Золота Дзиґа". Це певний зріз інтересів та уподобань глядача, а також показник ефективності промокампанії кожної стрічки. Цьогоріч ми побачили, що глядачі не просто готові дивитися українське кіно. Вони вболівають за нього, пишаються ним та радіють перемогам. Це і є підтвердженням того, що кіно завжди знайде свого глядача, навіть у непрості для індустрії часи. 

Виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух

"Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" – це фільм-казка для всієї родини про рай і пекло, добро і зло, про козаків та нечисту силу. В основі стрічки лежить книжка "Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги й козацький рід" найвідомішого казкаря України Сашка Лірника.

Головні ролі виконали Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Діна Розовлян, Арам Арзуманян, Володимир Задніпровський та інші. Продюсер картини – Євгеній Д’яченкоВиробник – ТОВ "Кінокомпанія 2016" за підтримки Держкіно.

Урочиста церемонія нагородження лауреатів П'ятої національної кінопремії "Золота Дзиґа" відбудеться 12 червня. "Премія глядацьких симпатій" вручатиметься в межах Національної кінопремії "Золота Дзиґа" вчетверте.