"Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" вийшла на онлайн-платформі Takflix.com

24.12.2020

Напередодні Різдва фільм-казка Михайла Кострова "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" вийшов на онлайн-платформі Takflix.com. Стрічка доступна мовою оригіналу на території України. Також відсьогодні, з 24 грудня, фільм можна подивитись у кінотеатрах України в повторному широкому кінотеатральному прокаті.

"Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" – фільм-казка для всієї родини про рай і пекло, добро і зло, про козаків та нечисту силу. В основі стрічки лежить книжка "Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги й козацький рід" найвідомішого казкаря України Сашка Лірника. 

У сюжеті фантазійно поєднані ангели й чорти, рай і пекло, домовики і ворожки, – усе різноманіття нечисті з давніх українських сказань та легенд, де все балансує між світлом і темрявою. Герої потрапляють у часи Запорізької Січі – вольності українських козаків, які відчайдушно і сміливо захищали рідну Гетьманщину та не боялися ні чортів, ні смерті.

Головні ролі виконали Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Діна Розовлян, Арам Арзуманян, Володимир Задніпровський та інші.

Режисером картини є Михайло Костров, сценарій картини написаний Сашком Лірником (Олександром Власюком), продюсер картини – Євгеній Д’яченко (ТОВ "Кінокомпанія 2016"). Сума державної фінансової підтримки стрічки склала 31 млн 792 тис. грн. (100% державної фінансової підтримки). В широкий український прокат фільм вийшов 1 січня цього року.