Під час Каннського міжнародного фестивалю відбулась презентація проєкту «WorkedOnInUkraine»

22.05.2023

Ініціативу «WorkedOnInUkraine» (WOIUA) представили компанія DIMfilmhouse та її співзасновниця, українська акторка Аліса Вознесенська.

Соціальна ініціатива спрямована на те, щоб розповісти про можливість найняти українську студію або окремий талант та залучити їх до міжнародного проєкту. Головне завдання ініціативи — інтегрувати Україну в європейський ринок. 

Символом підтримки українських талантів став лелека, який символізує усіх, хто підтримує Україну. Відзнака у формі птаха надається усім проєктам, які заохочують українських професіоналів у своїй роботі. Ініціативу WOIUA підтримали такі організації як FilmmakersforUkraine, CrewUnited та Держкіно.

Серед залучених проєктів, зокрема, швейцарсько-українська повнометражна картина Дарії Оніщенко «Малевич», турецький документальний серіал "MarbleIslands", німецький серіал Марії Вон Хеланд "SunshineEyes", польсько-німецька документальна картина "InUkraine" режисерів Пьотра Павлюса та Томаша Вольскі та німецько-польський фільм "Joyride" від Тома Шильдберга.