Поп-ап кіно-резиденція для кінематографісток від Eurimages оголошує набір на 2023 рік!

19.05.2023

Це неймовірна можливість для талановитих фільммейкерок: сценаристок, режисерок та продюсерок отримати підтримку для реалізації своїх проєктів. Резиденція надає можливість зануритися у творчий процес, отримати консультативну підтримку від ведучих експертів та зустрітися з колегами з усього світу.

 
Вимоги до учасників: заявниці повинні мати досвід роботи у кіноіндустрії та мати щонайменше два реалізованих фільми й працювати над проєктом, що потребує розвитку. Кожна заявниця повинна подати опис свого проєкту та мотиваційний лист.
 
Місце та час проведення: резиденція проводиться в Парижі у серпні 2023 року. Усі витрати покриваються організатором.
 
Анастасія Груба, резидентка 2022 року ділиться своїми враженнями про програму: "Мені пощастило стати учасницею Pop Up Film Residency завдяки 9-місячній програмі Munich Film Up! в якій однією зі складових була ця резиденція. Моїм тьютором був досвідчений скрипт-консультант та продюсер з Єгипту Айман Ель Амір. Завдяки роботі з Айманом, я змогла подивитися на свою історію під іншим ракурсом та дозволила собі більше експериментувати з нею. Дуже раджу авторам подаватися на резиденцію та дати шанс своїй історії здивувати вас!".
 
Марина Степанська, яка відвідала резиденцію 2023 року відзначає, що така резиденція – це ідеальні обставини, щоб зосередитися винятково на роботі над проєктом, що особливо актуально для українців у 2023 році.
 
Національний представник України в Eurimages Сергій Зленко зазначає, що зараз, коли виробництво фільмів на вимушеній паузі, дуже важливо використати цей час саме на девелопмент якісних проєктів, адже після перемоги буде ще більший запит на нове українське кіно.
Заявки приймаються до 9 червня 2023 року. Не пропустіть цю унікальну можливість!

Дізнайтеся більше за посиланням.