Pose-to-pose not face-to-face! Спілкуємось онлайн з українськими аніматорами

29.04.2020

Триває онлайн-марафон Pose-to-pose. Live Animation Talks з українськими аніматорами. Мета проєкту – взаємодія глядача і творця. Всі бажаючі долучитися мають можливість перед кожною подією переглянути анімаційні фільми спікера, а потім задати свої запитання, висловити думку або вступити у дискусію.

Марафон розрахований на дві цільові аудиторії – дитячу та дорослу, тому зустрічі розділені на дві категорії і відбуваються на різних сторінках платформи Facebook.

Для дитячої аудиторії – у групі Розвиток медіапсихології та медіаосвіти в Україні

Для дорослої аудиторії – на сторінці міжнародного фестивалю анімації Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival

Сьогодні, 29 квітня, о 16:00 - Q&A з Єгором Бондаренком, незалежним анімаційним режисером. Лайв відбудеться в групі "Розвиток медіапсихології та медіаосвіти в Україні".

Єгор почав захоплюватися анімацією у 8 років. Згодом почав займатися нею на більш серйозному рівні. Відвідував курси по анімації. З 2014 року навчається на студії Новаторфільм Novatorfilm Анімація stopmotion, де створив свою дебютну роботу "Пляшка" під керівництвом Степана Коваля та Катерини Возниці.

Фільм зібрав чимало нагород від українських та міжнародних кінофестивалів, де брав участь у конкурсних програмах як для юних так і професійних режисерів.

Подивитись стрічку "Пляшка" можна за посиланням: https://vimeo.com/259742359

Дивіться лайв з Єгором та ставте йому питання о 16:00 у групі: https://www.facebook.com/groups/107759056630905/

Проєкт реалізується за ініціативи: Інститут Соціальної та Політичної Психології НАПН України (лабораторія психології масової комунікацій та медіаосвіти), Навчально-практичний центр психологічних інновацій ІСПП НАПН України, Української анімаційної асоціації УАнімА та Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival.

Заходьте на сторінки організаторів, слідкуйте за розкладом та дивіться чудові роботи українських аніматорів!