Презентовано другий офіційний трейлер фільму “Памфір”

09.03.2023

У центрі сюжету стрічки — історія родини Леоніда на прізвисько “Памфір”. Аби уникнути спогадів про темне минуле, Памфір, як і належить порядному сім’янину, їздить на заробітки до Польщі й намагається побудувати для родини не лише новий будинок, а й світле майбутнє. Адже вдома на нього завжди чекають любляча жінка Олена та син-підліток Назар. Та цього разу для родини все обертається справжньою драмою…

Трейлер було створено за підтримки Швейцарії.

“Памфір хоче кращого життя для своєї родини, кращого майбутнього для свого сина. Це його основна мотивація. Я і сам знаю, що таке заробітки, що таке довго не бачити сім’ю, що таке бажання якнайшвидше повернутися додому. Також важливою сюжетною лінією для мене є стосунки Памфіра із сином, і це досить сильно відгукується в мені”, — ділиться актор Олександр Яцентюк, виконавець ролі Памфіра.

Дізнатися історію Памфіра, а також зрозуміти, у чому полягає справжня сила й мотивація українців у боротьбі за своє — можна вже з 23 березня 2023 року у кіно.

Дистриб’ютором фільму в Україні виступає компанія FILM.UA Distribution.

Реліз в Україні відбувається за підтримки Monobank, ТМ “Перша приватна броварня” та ТМ “Галка”. Генеральним медіапартнером стрічки є 1+1 media .

Режисером та автором сценарію фільму є Дмитро Сухолиткий-Собчук.

Продюсери: Олександра Костіна, Євгенія Яцута, Лора Бріан, Клаудія Смея, Богна Шевчик, Жанкарло Насі.

Ко-продюсери: Артем Колюбаєв, Альона Тимошенко, Сільвана Сантамарія, Адольф Ель Ассаль, Адам Гуделл.

Девелопмент проєкту здійснювався за підтримки Українського Культурного Фонду.

Виробництво фільму підтримали Державне агентство України з питань кіно, Польський Інститут Кіно (PISF), Французський національний центр кіно CNC (Aide aux cínemas du monde), Чернівецька обласна державна адміністрація та міжнародні фонди Visions Sud Est, Hubert Bals Fund, та Goteborg Film Fund.

Міжнародна промоція фільму здійснюється за підтримки Українського Інституту, German Films та Goteborg Film Fund.