Презентовано офіційний трейлер воєнної драми "Мати Апостолів" режисера Зази Буадзе

28.10.2020

Творці воєнної драми "Мати апостолів" представили офіційний трейлер стрічки. У широкий кінотеатральний прокат фільм вийде 3 грудня 2020 року. За словами авторів картини, "Мати Апостолів" — це фільм-уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи Україну.

Любов матері — всеосяжна. Коли син потрапляє в небезпеку, мати без вагань кидається йому на допомогу. Заради спасіння дитини вона здатна на все, навіть пройти крізь пекло війни. Коли Софія дізнається, що літак її сина збито, вона вирушає у ризиковану мандрівку. Ніхто не може сказати достеменно, чи вижив її син. Матері доведеться вступити у відчайдушну боротьбу з сильними ворогами: на цьому шляху вона зі звичайної жінки перетворюється на Мати, що втішає та рятує навіть пропащі душі.

Головні ролі в фільмі виконали Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський.

Режисер-постановник – Заза Буадзе, сценарій – Ратха Макеєнкова і Заза Буадзе, продюсер – Дмитро Овечкін. Стрічку створено кінокомпанією "Студія "Золоте Руно" за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, промокампанія відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У широкий кінотеатральний прокат стрічка вийде 3 грудня 2020 року.