Презентовано основний трейлер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

01.02.2023

За місяць до національної кінопрем’єри студія Animagrad (FILM.UA Group) презентує другий трейлер анімаційної стрічки. Новий зимовий образ Мавки, неймовірні фантазійні локації, натхненні українськими краєвидами, вже улюблені та незнайомі анімаційні герої, запекла битва між Світом Людей та Світом Лісу — усе це у новому відео.

У трейлері також вперше пролунає саундтрек «Мова Вітру» у виконанні Христини Соловій та Артема Пивоварова. Артисти разом написали текст до пісні, а Артем створив музику. Прем’єра композиції та кліпу відбудеться 14 лютого, до Дня Закоханих.

“Коли ми починали роботу над «Мавкою», прагнули адаптувати геніальну «Лісову пісню» Лесі Українки для сімейної анімації, зробити щасливим фінал, порушити релевантні сьогоденню теми, як, наприклад, екологічні питання. Та ми навіть не уявляли, наскільки сильно сюжет перегукуватиметься з подіями, які спіткали кожного українця у 2022 і тривають нині. Проте ми віримо, що, як у нашому мультфільмі, так і у житті, світло обов'язково переможе темряву, і любов здолає зло”, — говорить креативна продюсерка проєкту Анна Єлісєєва.

Нагадуємо, що анімаційна стрічка виходить у вітчизняний кінопрокат 2 березня.

Анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» створено за підтримки Держкіно та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та «Кіноманія». Генеральним медіапартнером проєкту є канал «1+1».