Презентовано трейлер фільму про російсько-українську війну «Життя на межі»

27.02.2023

«Життя на межі» – фільм про становлення й розвиток українського спротиву від подій Революції Гідності до повномасштабної війни росії проти України.

Автори фільму – українські ветерани – режисер Павло Пелешок та продюсер Юрко Іванишин. Їхній попередній фільм «Зима у вогні» у 2016-му було номіновано на «Оскар» як «Найкращий документальний повнометражний фільм».

Стрічка розповідає, як після міжнародного успіху фільму «Зима у вогні» Павло та Юрко прямо з окопів вирушають до Лос-Анджелеса на церемонію «Оскар». З власних спогадів та кіноархіву Павло та Юрко збирають мозаїку причин та наслідків, з яких складається сьогоднішня російсько-українська війна. Автори пішли добровольцями на фронт, побували в гарячих точках Донбасу. І весь цей час продовжували творити, аби показати світові правду про жахливу війну, яка стала можлива у XXI столітті.

Світова прем’єра стрічки «Життя на межі» відбулась наприкінці минулого року в Берліні, в легендарному кінотеатрі Delphi Filmpalast am Zoo. У грудні 2022-го фільм показали в Києві.

16 березня стрічка виходить у всеукраїнський прокат.

Виробництво стрічки — Ukr:Stream

Дистриб’ютор фільму в Україні — «Артхаус Трафік»