Презентуємо постер нового фільму Зази Буадзе "НЕБО ПАРАСОЛЬКА"

23.10.2021

Презентуємо постер нового фільму Зази Буадзе "НЕБО ПАРАСОЛЬКА", створеного за підтримки Держкіно. Трагікомедія розповідає історію непростих взаємин італійського юнака Мікеле та його карпатського дідуся Михайла. Головні ролі в картині виконали Сімоне Коста та Богдан Бенюк. У прокат стрічка вийде у 2022 році. 

Молодий італієць Мікеле, який має українське коріння, їде до занедбаного карпатського села, щоб розвіяти попіл своєї матері. Тут живе його дід Михайло, колишній клоун на ім'я "Буба". Складні на початку взаємини Михайла і Мікеле супроводжуються низкою дивних подій, які перетворюють серйозні речі у трагікомедію і назавжди об’єднують колись розділені долі діда та онука.

У ролях: Сімоне Коста, Богдан Бенюк, Ірина Бенюк, Олекса Городенко, Мауро Чіпріані. Зйомки відбувалися у селі Верховина Івано-Франківської області, у Києві та італійській Генуї.

Автори сценарію: Заза Буадзе, Григоріс Карантінакіс. Режисер-постановник: Заза Буадзе. Оператор-постановник: Олександр Земляний. Художник-постановник: Ігор Філіппов. Композитори: Роман Григорів та Ілля Разумейко. Продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Олександр Коваленко, Ольга Козаревська, Мілош Шмідмаєр, Павел Шмідмаєр, Сергій Паскару, Фабіо Канепа.

Фільм спільного виробництва України, Італії, Чехії та Румунії створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральний прокат стрічки заплановано на 2022 рік.

Фото: Олександр Земляний.