Прокат стрічки "Памфір" Дмитра Сухолиткого-Собчука переноситься на 23 березня 2023 року

16.01.2023

"Шлях фільму, як і героя, завжди сповнений перешкод та несподіванок. Це може відтермінувати досягнення мети, але не завадити цьому статися", — наголошує команда стрічки. 

Нагадаємо, що дистрибутором картини виступила компанія FILM.UA Distribution.

Українська фестивальна прем’єра фільму відбулася 25 жовтня 2022 року в межах Київського тижня кінокритики.

Події фільму “Памфір” розгортаються в Західній Україні напередодні традиційного карнавалу Маланка. Памфір повертається додому після тривалої відсутності, щоб возз’єднатися з сім’єю. Безумовна любов сім’ї Памфіра має побічну дію і змушує його звернути на ризикований шлях з незворотніми наслідками.

Фільм спродюсований українською компанією BOSONFILM, продюсерками Олександрою Костіною та Євгенією Яцутою у копродукції із Лорою Бріан з французської компанії Les Films d'Ici, Богною Шевчик і Клаудією Смєєю-Ростворовською з польської Madants та Жаркарло Насі з чилійської компанії Quijote Films.

Співпродюсерами фільму виступили Артем Колюбаєв з Mainstream pictures, Альона Тимошенко, Адольф Ель Ассаль з Wady Films, Сільвана Сантамарія з Soilfilms, Адам Гуделл з Moderator Inwestycje, та Studio Orlando.

Фільм профінансувало Державне агентство України з питань кіно, Український культурний фонд, Польський інститут кіно та французький CNC. Також фільм підтримала Чернівецька обласна державна адміністрація та відомі європейські фонди Visions Sud Est, Göteborg Film Fund та Hubert Bals Fund.