Пропонуємо долучитись до громадського обговорення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні"

20.07.2021

Державне агентство України з питань кіно спільно з Комітетом з питань гуманітарної та інформаційної політики пропонують до громадського обговорення проєкт Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" (порівняльна таблиця законопроєкту).

Проєкт змін передбачає удосконалення чинного порядку отримання державної підтримки та забезпечення оптимальних умов функціонування та розвитку кінематографії в Україні. Такі зміни мають на меті врегулювати усі проблемні питання та продовжити динамічний розвиток кіноіндустрії.

Понад рік над документом при Підкомітеті у сфері кінематографу та реклами працювала робоча група, до складу якої увійшли представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно, а також багатьох професійних об'єднань і громадських організацій у галузі кіновиробництва. 14 липня 2021 року відбулось засідання підкомітету, на якому була представлена концепція майбутніх змін (Презентація).

Зауваження і пропозиції до проєкту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до 30 серпня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді на адреси Державного агентства України з питань кіно (01010, м. Київ, вул. Лаврська, 10 / info@usfa.gov.ua)

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту – начальник юридичного відділу Державного агентства України з питань кіно Бударін Ігор Миколайович, електронна пошта: budarin@usfa.gov.ua.

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.