ОНОВЛЕНО / Акредитація на презентацію публічного звіту Голови Держкіно Марини Кудерчук за підсумками діяльності Держкіно у 2021 р.

17.02.2022

ОНОВЛЕНО від 21.02.2022 р.

24 лютого 2022 р. о 12:00 у кінотеатрі "Оскар" (ТРЦ Gulliver, Спортивна площа, 1а, 7 поверх) відбудеться засідання Ради з державної підтримки кінематографії. Під час засідання буде представлено публічний звіт Голови Державного агентства України з питань кіно Марини Кудерчук за проведеними у 2021 р. заходами, результатами виконання завдань, використанням коштів державного бюджету та іншими питаннями діяльності Держкіно.

Орієнтовний регламент заходу:

13:00-13:30 – презентація звіту;

13:30-14:00 – запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців та професійних спілок у галузі кінематографії, некомерційних організацій, експертів у сфері кінематографії, представників засобів масової інформації.

Місце проведення: Кінотеатр "Оскар" (ТРЦ Gulliver, Спортивна площа, 1а, 7 поверх). У зв’язку з обмежувальними протиепідемічними заходами на території України на період дії карантину через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, кількість учасників заходу може бути обмеженою відповідно до встановлених карантинних обмежень, просимо поставитись до цього із розумінням. Для вашої зручності захід відбудеться із прямою трансляцією на офіційному ютуб-каналі Державного агентства України з питань кіно та сторінках Держкіно у мережі.

Відповідальний структурний підрозділ: Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ, діловодства і контролю та взаємодії з Радою з державної підтримки кінематографії.

Контактні особи:

Титаренко Лариса Володимирівна – начальник Відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ, діловодства і контролю та взаємодії з Радою з державної підтримки кінематографії, тел. (044) 33-44-240 вн. 207

Для акредитації на захід просимо до 13:00 23 лютого 2022 р. заповнити Google форму за лінком https://forms.gle/fxgNznUxMd3jxoHK9. Підтвердження акредитації буде надіслано на вказані електронні адреси. Вхід до зали буде можливий тільки за умови наявності чинного COVID-сертифікату або сертифікату про одужання після коронавірусної хвороби.

Матеріали звіту