Результати оцінювання експертами кінопроєктів І етапу Чотирнадцятого конкурсного відбору

03.09.2020

Відбулось засідання експертних комісій за напрямами Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно. Члени експертних комісій обговорили кінопроєкти I етапу конкурсного відбору та передали до Держкіно заповнені картки експертних оцінок кінопроєктів, що беруть участь у Чотирнадцятому конкурсному відборі.

Результати оцінювання кінопроєктів І етапу Чотирнадцятого конкурсного відбору за напрямами:

- Анімаційні короткометражні фільми;

- Анімаційні повнометражні фільми (авторські);

- Анімаційні телесеріали;

- Анімаційні повнометражні фільми (для широкої глядацької аудиторії);

- Ігрові повнометражні для дитячої аудиторії;

- Ігрові повнометражні національні (для широкої глядацької аудиторії);

- Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські), національні;

- Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва міноритарна копродукція;

- Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва мажоритарна копродукція;

- Ігрові телесеріали;

- Неігрові фільми спільного виробництва;

- Неігрові фільми національні;

- Неігрові телесеріали.

Експертними комісіями за напрямками "Ігрові повнометражні національні (для широкої глядацької аудиторії)", "Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські), національні", "Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва міноритарна копродукція", "Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва мажоритарна копродукція", "Ігрові повнометражні для дитячої аудиторії" було запропоновано допустити до ІІ етапу Чотирнадцятого конкурсного відбору кінопроєкти, які були включені до переліку переможців Одинадцятого конкурсного відбору (рішення Ради з державної підтримки кінематографії № 169 від 08.08.2019 року), але у зв’язку з переглядом результатів конкурсу були виключені з нього (рішення Ради з державної підтримки кінематографії № 247 від 10.10.2019). Це кінопроєкти: "Ольга", "Мішень антихриста", "Матінко рідна!", "Діви ночі", "Сусідка", "Еволюція або смерть. Пригоди Павіана Томаса", "Сірі бджоли", "Сирена", "Антропоцен", "Ти – Космос", "Ольга", "Спокута", "Ерік Кам’яне Серце", "Актриса", "Край ріки", "ШТТЛ", "Режисер", "Рахувати до десяти", "Високо в горах", "Леся", "13 січня", "Дике літо в Криму".

За результатами оцінювання експертами кінопроєктів І етапу Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно на розгляд Ради з державної підтримки кінематографії буде винесено рейтинговий перелік кінопроєктів для допуску до II етапу Чотирнадцятого конкурсного відбору. Нагадаємо, що до участі в II етапі конкурсного відбору пропонуються кінопроєкти, які за результатами оцінювання отримали середню оцінку не менш як 3,5 бала.

Наступне засідання Ради заплановано на 4 вересня 2020 р. Орієнтовна дата проведення пітчингів за II етапом Чотирнадцятого конкурсного відбору – 14-25 вересня 2020 року.