Результати оцінювання експертами кінопроєктів І етапу Тринадцятого конкурсного відбору

27.05.2020

Відбулось засідання експертних комісій за напрямами Тринадцятого конкурсного відбору Держкіно. Члени експертних комісій обговорили кінопроєкти I етапу конкурсного відбору та передали до Держкіно заповнені картки експертних оцінок кінопроєктів, що беруть участь у Тринадцятому конкурсному відборі.

Результати оцінювання кінопроєктів І етапу Тринадцятого конкурсного відбору за напрямом «Ігрові повнометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)»

Результати оцінювання кінопроєктів І етапу Тринадцятого конкурсного відбору за напрямом «Ігрові короткометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)»

Експертними комісіями за кожним із напрямів було запропоновано допустити до ІІ етапу Тринадцятого конкурсного відбору кінопроєкти, які були включені до переліку переможців Одинадцятого конкурсного відбору (рішення Ради з державної підтримки кінематографії № 169 від 08.08.2019 року), але у зв’язку з переглядом результатів конкурсу були виключені з нього (рішення Ради з державної підтримки кінематографії № 247 від 10.10.2019). Це кінопроєкти: «Куди б ти не пішла», «На грані», «Ной не нив і ти не ной», «Повернення», «Свято Хризантем», «Хороші дівчатка потрапляють в Рай», «Виклик», «Лалібела», «Ма», «На другий день після смерті», «Пані, гроб і контрабас», «Про життя, про режисуру і трохи про Бога», «Янгол».

За результатами оцінювання експертами кінопроєктів І етапу Тринадцятого конкурсного відбору Держкіно на розгляд Ради з державної підтримки кінематографії буде винесено рейтинговий перелік кінопроєктів для допуску до II етапу Тринадцятого конкурсного відбору. Нагадаємо, що до участі в II етапі конкурсного відбору пропонуються кінопроєкти, які за результатами оцінювання отримали середню оцінку не менш як 3,5 бала.

Наступне засідання Ради заплановано на 4 червня 2020 р. Орієнтовна дата проведення пітчингів за II етапом Тринадцятого конкурсного відбору – 23-26 червня 2020 року.