"Розмови з Голлівудом": в гостях – продюсер True Detective та Westworld Девід Левін

04.05.2020 Дата проведення: 2020-05-05

Наступний ефір із серії онлайн інтерв'ю з відомими продюсерами, режисерами та сценаристами Америки в рамках PITCH UA 2 відбудеться 5 травня о 18:00. Гостем «Розмов з Голівудом» стане Девід Левін – керівник телевізійного напрямку всесвітньо відомої кінокомпанії Anonymous Content. 

Девід Левін (David Levine) у минулому – виконавчий віце-президент та співкерівник напрямку драми HBO, а нині – президент з питань телебачення (President of Television) Anonymous Content – компанії, яка займається продакшеном топових серіалів для провідних стрімінг-платформ і телеканалів.

Зокрема, до портфелю проєктів Anonymous Content належать: "Справжній детектив" (True Detective; HBO), "Містер Робот" (Mr. Robot; USA), "Берлінська резидентура" (Berlin Station; Epix), "Алієніст" (The Alienist; TNT) та інші. Як голова телевізійного напрямку він курує усі ключові питання розробки та виробництва проєктів компанії.

До Anonymous Content Девід прийшов з HBO, де він працював понад десятиріччя, обіймаючи такі посади, як виконавчий віце-президент та співкерівник напрямку драми. На додачу до згаданого вище «Справжнього детективу», під час своєї роботи на HBO Левін опікувався такими проєктами телеканалу, як "Світ Дикого заходу" (Westworld), "Гострі предмети" (Sharp Objects), "Справжня кров" (True Blood) та суперхітом усіх часів – "Грою престолів" (Game of Thrones).

Девід приєднається до "Розмов з Голлівудом" на запрошення Адама Сігела (Adam Sigel) та Джоша Вайнстока (Josh Weinstock), членів журі PITCH UA 2, що стануть модераторами бесіди.

Щоб вільно послухати їхню цікаву розмову про професійні секрети створення затребуваного успішного контенту, що поєднує розважальну та соціальну складові, треба попередньо зареєструватися.

Реєстрація на «Розмови з Голлівудом»: https://pitchua.com/talks-with-hollywood

Докладніше про Девіда: https://pitchua.com/talks-with-hollywood-david-levine